Хотел Десарет - Охрид PDF Печати Е-пошта

Hotel Desaret Ohrid Makedonija

 

Hotel Desaret Ohrid

 

 

Хотел ДЕСАРЕТ -Охрид

Дочек на НОВА ГОДИНА 2011

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!

 

- 2 дневен аранжман

- свечена вечера (дочек) со пејачката ВАНЕСА и локална музичка група

- 2 ноќевања на база на полупансион ( HB ) за лице – 5.518,-МКД (89 eur)

- туристичка такса

 

- 3 дневен аранжман

- свечена вечера (дочек) со пејачката ВАНЕСА и локална музичка група

- 3 ноќевања на база на полупансион ( HB ) за лице – 7.378,- МКД (119 eur)

- туристичка такса

 

*Цените се дадени за лице во дво и трокреветни соби, плаќањето се врши во денарска противвредност

- Попуст за деца до 10 г. -30%

 

Топ Летови

Лет Повратен билет
Скопје - Белград Од 25 € + TAX
Скопје - Љубљана Од 23 € + TAX
Скопје - Виена Од 19 € + TAX
Прегледај ги сите понуди

Work and travel 2014

Work and Travel 201

Наши Пријатели

Конвертер на Валути

Сума: Од: Во:

Контакт Информации

ТА Арбо Травел - Скопје

location Бизнис Центар Буњаковец,
бул. Партизански Одреди 21 A2/1 локал 6,
1000 Скопје
telephone

++ (389) (2) 3109 518;

++ (389) (2) 3127 728;

++ (389) (2) 3132 027

Дежурни телефони:

++(389) (75) 519 723

fax fax ++ 389 2 3127 728
email arbo@t-home.mk
time пон - пет 08:00 - 20:00ч,
сабота 08:00 - 15:00ч

Каде ќе не најдете?

casys_visa_masterlicences

Pagerank Checker
Има 16 гости присутни