Виза Јужна Африка

Виза Јужна Африка

img

Опис

Детали

Потребни документи:


  • Важечки пасош – најмалку 6 месеци по враќањето
  • 2 фотографии
  • Покана од ЈАР
  • Потврда од работа
  • Резервација на авиобилет
  • Патничко осигурување
  • Процедура до 10 работни денови


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро