Шопинг во Солун

Шопинг во Солун

Грција
Времетраење

1 денови

Тип на тура

Групно патување

Група

40 особи

img

Опис

Цена : 1.000 ден

Превоз со туристички автобус

Агенда

Детали

Датум на поаѓање

7 December, 2022

Датум на враќање

8 December, 2022

Информации

Еднодневна шопинг тура до Солун

Прошетка низ центарот на Солун !

Шопинг посета на трговскиот центар COSMOS ! (www.cosmos.gr)

Шопинг посета на IKEA! (www.ikea.gr)

Шопинг во детскиот трговски центар JUMBO ! (www.jumbo.gr)
icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро