Хотел Клуб А

Хотелот кој се наоѓа во срцето на живописниот ски-центар на Копаоник

Копаоник
img
img
img
img

Соби

20-30 дек 25дек - 1јан 27дек - 2јан 30дек - 2јан 1 - 22јан 22јан - 5фев 5 - 19фев 19фев - 5март
68.00 € 86.00 € 90.00 € 109.00 € 122.00 € 86.00 € 75.00 € 86.00 €

Опис

*Цени во еур по лице и ноќ, на база полупансион.


Во цената е вклучено:

  • Сместување на база полупансион (доручек и вечера на база шведска маса – самопослужување) за минимален број на ноќевања во договорениот период

(Помал број на ноќевања – на барање!)

  • Wi-Fi
  • Користење на Спа центар (базен, џакузи и сауна) 


Доплати:

  • Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа во Агенција. Такса за престој: за возрасни 120 rsd, деца (0 -7 год. Бесплатно; 7 -15 год. плаќаат 50 %).
  • Доплата за 1/1 соба изнесува 40%
  • Доплата за помал број на ноќевања од наведените (на барање) изнесува 25%, освен во периодот 05-12 февруари 2022 кога е доплата 40%. Резервациите за краток прстој во период 01.01-12.03.2023 -  на барање, исклучиво од 7 дена пред терминот.
  • Паркинг: 600 rsd по ден – на лице место
  • Опциона доплата за свечена новогодишна вечера – понудата ќе биде дополниртелно објавена


Услови за деца:

•  Деца до 4 години на заеднички кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО

•  Дете од 4 до 7 години во придружба на двајца возрасни плаќа 50% на заеднички кревет

•  Деца од 4 до 12 год. во придружба на едно или две возрасни лица, плаќаат 70% од дадената цена и користат посебен кревет 


Локација

Цена

52.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа во срцето на живописниот ски-центар на Копаоник на надморска височина од 1750м. На гостите на располагање им се лоби со камин, кафуле и ресторан, конференциска сала, базен со џакузи, сауна, детска игротека, фризерски салон, бесплатен Wi-Fi, паркинг.icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро