Xenios Loutra Beach

Идеално лоциран на југозападниот раб на полуостровот Ласандра

Грција
img
img
img
img

Соби

18.05 – 18.06 / 18.09 - 05.10 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 17.09
38.00 € 45.00 € 54.00 € 58.00 € 43.00 €

18.05 – 18.06 / 18.09 - 05.10 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 17.09
44.00 € 54.00 € 64.00 € 68.00 € 51.00 €

18.05 – 18.06 / 18.09 - 05.10 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 17.09
47.00 € 57.00 € 67.00 € 71.00 € 54.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Трето лице плаќа 40% од цената за возрасен.

*Прво дете (4-14 г.) плаќа 10% од цената за возрасен.

*Второ дете (4-14 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 - 31.01.2023 и платени 50% од сумата до 05.02.2023, за престој од 18.05.2023 до 05.10.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 - 28.02.2023 и платени 50% од сумата до 05.03.2023, за престој од 18.05.2023 до 05.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 75%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 75%.

Локација

Цена

38.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа на само 50 метри од песочната плажа Лутра и 300 метри од термалните извори на Агиа Параскеви. Достапни се амам и сауна. Ресторанот на хотелот служи разновидна традиционална кујна. Пијалоци се достапни во барот. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро