Хотел со 3 ѕвезди лоциран на прекрасниот залив Касандра, во селото Ханиоти

Грција
img

Соби

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
28.00 € 44.00 € 47.00 € 59.00 € 61.00 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
34.00 € 49.00 € 53.00 € 64.00 € 66.00 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
39.00 € 63.00 € 67.00 € 85.00 € 89.00 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
44.00 € 68.00 € 72.00 € 90.00 € 95.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Доплата за полупансион за возрасен 11 еур, за дете (6-12 г.) доплата 6 еур.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-6 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Второ дете (6-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 20.09.2022 до 30.04.2023 и платени 25% до 05.05.2023, за престој од 01.05.2023 до 15.06.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 20.09.2022 до 30.04.2023 и платени 25% до 05.05.2023, за престој од 16.09.2023 до 05.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 20% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

No show се наплатува 50%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

28.00 €

Детали

Хотел Naias е хотел со 3 ѕвезди кој се наоѓа во прекрасниот залив Касандра во Ханиоти, Халкидики. Лоциран веднаш до плажата и нуди удобни студија и апартмани, бар на плажа со свежи сокови, лесни оброци и освежителни коктели и грчка кујна.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро