Hanioti Grand Otel

Во селото Ханиоти на источниот брег на Касандра, на плажа

Грција
img

Соби

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
78.00 € 110.00 € 141.00 € 240.00 €

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
53.50 € 60.00 € 75.50 € 111.00 €

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
49.00 € 65.00 € 78.50 € 115.00 €

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
120.00 € 167.50 € 201.00 € 290.00 €

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
152.00 € 183.00 € 220.00 € 346.00 €

28.04 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
43.00 € 60.00 € 75.50 € 111.00 €

Опис

*Цените за собите се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион, а во апартманите се од апартман.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.04.2024 - 30.04.2024 и платени 50% од сумата до 05.05.2024, за престој од 28.04.2024 до 15.10.2024.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

43.00 €

Детали

Во селото Ханиоти на источниот брег на Касандра. Комплекс со 4 ѕвездички, на плажа, има прекрасен бар со базен. Ова сместување ве става блиску до атракции и интересни опции за јадење. Хотелот располага со отворен базен со снек бар покрај базенот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро