Xenios Anastasia Resort & SPA

На брегот на Егејското Море, на 3 км од најблиското рибарско село

Грција
img

Соби

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
56.00 € 61.00 € 84.00 € 113.00 € 123.00 € 81.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
60.00 € 63.00 € 88.00 € 118.00 € 128.00 € 85.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
84.00 € 82.00 € 137.00 € 175.00 € 190.00 € 120.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
67.00 € 86.00 € 108.00 € 145.00 € 158.00 € 115.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
54.00 € 58.00 € 81.00 € 109.00 € 120.00 € 79.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
58.00 € 68.00 € 89.00 € 118.00 € 129.00 € 88.00 €

28.04 - 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 - 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17-30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
65.00 € 70.00 € 93.00 € 124.00 € 135.00 € 91.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За ultra all inclusive, за возрасен доплата 23 еур, за дете (4-14 г.) доплата 14 еур

*Трето лице плаќа 40% од цената за возрасен.

*Четврто лице плаќа 40% од цената за возрасен.

*Прво дете (4-14 г.) плаќа 10% од цената за возрасен.

*Второ дете (4-14 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.11.2022 до 31.12.2022 и 50% платени до 05.01.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 31.01.2023 и 50% платени до 05.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 до 28.02.2023 и 50% платени до 05.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 75%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 75%.

Локација

Цена

56.00 €

Детали

Xenios Anastasia Resort & SPA се наоѓа на прекрасна плажа во близина на Неа Скиони, Касандра, полуостровот со неспоредлива убавина и историска долгогодишна вредност од антиката. На гостите им нуди сместување и услуги со висок стандард за семеен одмор и СПА.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро