Вила Звончица

Една од најубавите вили на најубавата планина во Србија

Копаоник
img

Соби

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2022 29.01-12.03.2023
513.00 € (3 ноќи) 598.00 € (3 ноќи) 641.00 € (7 ноќи) 556.00 € (7 ноќи) 513.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2022 29.01-12.03.2023
726.00 € (3 ноќи) 769.00 € (3 ноќи) 1,026.00 € (7 ноќи) 769.00 € (7 ноќи) 726.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2022 29.01-12.03.2023
769.00 € (3 ноќи) 838.00 € (3 ноќи) 1,111.00 € (7 ноќи) 838.00 € (7 ноќи) 769.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2022 29.01-12.03.2023
1,026.00 € (3 ноќи) 1,410.00 € (3 ноќи) 1,410.00 € (7 ноќи) 1,282.00 € (7 ноќи) 1,197.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2022 29.01-12.03.2023
1,453.00 € (3 ноќи) 1,453.00 € (3 ноќи) 1,581.00 € (7 ноќи) 1,496.00 € (7 ноќи) 1,453.00 € (3 ноќи)

Опис

Во цената е вклучено:

  • Наем на студио/апартман за наведен број на ноќевања
  • Користење на ски гардероба
  • Бесплатен wi-fi
  • Секојдневно одржување
  • Услуги на рецепција


Цените се во евра по студио/апартман за 7 ноќевања.

Помал број ноќевања, на барање.


Во цената не е вклучено:

- Такса за престој: Возрасни: 120 rsd дневно; Деца од 7 до 15 год 60 rsd дневно; Деца 2 до 7 год. бесплатно

- Осигурување 50 rsd дневно по лице (деца до 2 год. не плаќаат осигурување)

Локација

Цена

513.00 €

Детали

Сместена во самиот центар на туристичкиот центар Копаоник. Тоа е околу 180 метри од скијачката патека Караман Гребен по шумска патека и околу 100 метри од главниот влез на Гранд Хотел и Спа. Достапни се студиа и апартмани со големина од 20 до 50м2.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро