Villa George

Помеѓу боровата шума Касандра и кристалниот брег на Криопиги

Грција
img
img
img
img

Соби

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
140.00 € 115.00 € 95.00 € 75.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
125.00 € 105.00 € 85.00 € 70.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
110.00 € 95.00 € 80.00 € 65.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
110.00 € 95.00 € 80.00 € 65.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
110.00 € 95.00 € 80.00 € 65.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
110.00 € 95.00 € 80.00 € 65.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
100.00 € 90.00 € 80.00 € 60.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
82.00 € 72.00 € 60.00 € 50.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
82.00 € 72.00 € 60.00 € 50.00 €

15.07 – 20.08 01 – 14.07 / 21 – 31.08 19 – 30.06 / 01 – 10.09 25.05 – 18.06 / 11 – 30.09
90.00 € 80.00 € 65.00 € 55.00 €

Опис

  • Бесплатни 2 лежалки и сонцобран на плажа.
  • Бесплатен сеф, фен, baby cot, интернет, сала за вежбање, паркинг
  • Сите апартмани/ студија имаат опремена кујна, ТВ,телефон, фен
  • Сервис за чистење 3 пати неделно, менување на чаршафи и пешкири два пати неделно
  • Доплата за клима уред - 10 еур на ден
  • Туристичка такса се плаќа во апартманите 3 еур на ден
  • Престој минимум 7 ноќевања


Локација

Цена

50.00 €

Детали

Апартманите во Villa George се наоѓаат на Халкидики, Грција. Изградени помеѓу боровата шума Касандра и кристалниот брег на Криопиги. Идеална комбинација на релаксација и уживање.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро