Хотел со 5* на плажа

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
65.00 € 74.00 € 91.00 € 107.00 € 119.00 € 130.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
83.00 € 94.00 € 116.00 € 137.00 € 154.00 € 162.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
99.00 € 110.00 € 132.00 € 153.00 € 169.00 € 183.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
136.00 € 155.00 € 193.00 € 229.00 € 256.00 € 278.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Доплата за полупансион за возрасен 18 еур, за дете (2-12 г.) доплата 9 еур.

*Доплата за полнпансион за возрасен 30 еур, за дете (2-12 г.) доплата 15 еур.

*Дете до 1,99 години се брои како лице.

*Трето лице плаќа 30% од цената за возрасен.Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.02.2023 - 15.03.2023 и платени 50% од сумата до 20.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 14.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 - 15.02.2023 и платени 50% од сумата до 20.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 14.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 70% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

65.00 €

Детали

Хотел со 5* на плажа, кој располага со голема колекција на минималистички соби и апартмани, два стилски ресторани, спа, конференциски центар и базен. Се на само 5 минути пешачење од живописниот центар Калитеа, каде што може да се најдат бутици, аптека, банка и неколку барови. На 1км од најпознатите барови и ноќни клубови за живите љубители на ноќниот живот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро