Aristoteles Holidays Resort

На само 150 метри од плажата, Уранополис

Грција
img
img
img
img

Соби

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
79.00 € 101.00 € 115.00 € 142.00 €

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
51.00 € 64.00 € 74.00 € 88.00 €

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
55.00 € 68.00 € 79.00 € 94.00 €

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
57.00 € 73.00 € 84.00 € 100.00 €

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
72.00 € 94.00 € 109.00 € 126.00 €

01 – 20.05 / 30.09 – 31.10 21.05 – 30.06 / 20 - 29.09 01.07 – 04.08 / 26.08 - 08.09 05 – 25.08
78.00 € 100.00 € 113.00 € 131.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За полнпансион, доплата за возрасен 22 еур, за дете (2-12 г.) доплата 11 еур.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 31.03.2023 и платени 25% до 50.04.2023, за престој од 01.05.2023 до 31.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 15-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 1 ноќевање.

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 2 ноќевања.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 3 ноќевања.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

51.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа на околу 50-200 м од песочно-камчеста плажа и на околу 3 км од градот Уранополис. Нуди прекрасен базен опкружен со добро уредени градини, на само 150 м од плажата, во областа Фурка. Сите соби имаат балкон со поглед кон градините или морето.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро