Хотел Сребренац

Хотелот кој скијачите го сметаат за најдобро позиционираниот хотел на Копаоник

Копаоник
img

Соби

1-29 дек 2023 29 дек 2023-03 јан 2024 03-21 јан 2024 21 јан 2024- 09 феб 2024 09-18 феб 2024 18 феб - 02 апр 2024
43.00 € 58.00 € 53.00 € 48.00 € 53.00 € 48.00 €

1-29 дек 2023 29 дек 2023-03 јан 2024 03-21 јан 2024 21 јан 2024- 09 феб 2024 09-18 феб 2024 18 феб - 02 апр 2024
40.00 € 56.00 € 51.00 € 45.00 € 51.00 € 45.00 €

1-29 дек 2023 29 дек 2023-03 јан 2024 03-21 јан 2024 21 јан 2024- 09 феб 2024 09-18 феб 2024 18 феб - 02 апр 2024
38.00 € 53.00 € 49.00 € 43.00 € 49.00 € 43.00 €

1-29 дек 2023 29 дек 2023-03 јан 2024 03-21 јан 2024 21 јан 2024- 09 феб 2024 09-18 феб 2024 18 феб - 02 апр 2024
171.00 € 239.00 € 214.00 € 205.00 € 214.00 € 205.00 €

1-29 дек 2023 29 дек 2023-03 јан 2024 03-21 јан 2024 21 јан 2024- 09 феб 2024 09-18 феб 2024 18 феб - 02 апр 2024
197.00 € 265.00 € 239.00 € 231.00 € 239.00 € 231.00 €

Опис

Цени:

• Цени за соба се изразени по лице, на ден за 7 дена и изразени во евра на база полупансион (шведска маса)

• Цена за апартман е за наем на дневно ниво за седум дена на база полупансион (шведска маса) до 4 или 5 лица во зависност од сместувачките капацитети на апартмани.

• За сите услуги кои се пократки од минималниот број ноќевања, цените наведени во табелата се зголемуваат за 20%


Попусти за деца:

• Деца до 4 години бесплатно

• Деца од 4 – 12 години во придружба на двајца родители попуст од 30% 


Доплати:

• Такса за престој дневна по лице за возрасни 0,90 еур, деца 7-15 години 0,45 еур; Осигурување 0,10 еур на ден по лице за сите возрасти – се плаќа на рецепцијата на хотелот

• Доплата за 1/1 изнесува 40%  од цената за 1/2 соба. 

Локација

Цена

30.00 €

Детали

Се наоѓа на патот од Брзече кон туристичкиот центар Копаоник и е првиот објект во овој ски ценатр. Центарот на Копаоник е оддалечен 3 км. На своите гости, хотелот им нуди ресторан со камин, етно кебапчилница со посебно уреден камин и скара на жар, ТВ сала, теретана, сауна, дискотека за ноќна забава, ски услуги (наем на опрема), спортски терени, паркинг.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро