Xenios Port Marina

На јужниот крај на полуостровот Касандра

Грција
img

Соби

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
78.00 € 82.00 € 106.00 € 131.00 € 142.00 € 101.00 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
43.00 € 45.00 € 58.50 € 72.00 € 78.50 € 55.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
44.00 € 46.00 € 61.00 € 74.50 € 80.50 € 56.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
52.00 € 54.50€ 76.50 € 91.00 € 96.50 € 71.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
54.50 € 56.50€ 78.50 € 93.00 € 101.50 € 74.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
44.00 € 47.00€ 65.00 € 78.50 € 84.00 € 58.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
46.00 € 51.50€ 68.00 € 83.00 € 89.00 € 64.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето и четврто лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*Прво дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.
ОТКАЖУВАЊА:

Откажување се наплатува 100% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

43.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа на само 3 км од градот Пефкохори и 6 км од селото Паљури, на јужниот крај на полуостровот Касандра. Од плажа е оддалечено 700 м. Хотелот располага со олимписки базен, со лежалки и чадори, бар и ресторан. Сите соби имаат купатило (фен), сателитска ТВ, телефон, клима уред, кујна, мал фрижидер и балкон со поглед на море/базен или градина.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро