Xenios Dolphin Beach

На плажа во прекрасното живописно село Посиди Касандра

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
78.00 € 84.00 € 110.00 € 133.00 € 144.00 € 102.00 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
43.00 € 46.00 € 61.00 € 73.00 € 79 .50€ 56.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
45.00 € 48.00 € 64.00 € 77.50 € 84.00 € 58.50 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
46.00 € 50.00 € 67.00 € 81.00 € 86.00 € 61.00 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
47.00 € 52.00 € 69.00 € 83.00 € 91.00 € 65.00 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
52.00 € 55.50 € 73.00 € 90.00 € 97.50 € 71.00 €

28.04 – 30.05 / 21.09 - 18.10 31.05 – 18.06 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
55.50 € 61.00 € 79.50 € 95.50 € 104.00 € 75.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето и четврто лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*Прво дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Второ и трето дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-30 дена пред пријавувањето, се наплатува 100% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 100% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

43.00 €

Детали

Хотелот е сместен на зелениот полуостров Касандра, во Посиди. Со поглед на Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, тој овозможува безгрижен одмор на сонце и покрај море. Располага со бар, ресторан, таверна, отворен базен, библиотека и ТВ соба.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро