Вила Копаоник

Една од најубавите вили на најубавата планина во Србија

Копаоник
img
img
img
img
img
img

Соби

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2023 29.01-12.03.2023
513.00 € (3 ноќи) 556.00 € (3 ноќи) 556.00 € (7 ноќи) 513.00 € (7 ноќи) 513.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2023 29.01-12.03.2023
598.00 € (3 ноќи) 684.00 € (3 ноќи) 726.00 € (7 ноќи) 641.00 € (7 ноќи) 598.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2023 29.01-12.03.2023
865.00 € (3 ноќи) 987.00 € (3 ноќи) 1,244.00 € (7 ноќи) 987.00 € (7 ноќи) 865.00 € (3 ноќи)

04-11.12.2022 11-25.12.2022 25.12.2022-29.01.2023 29.01-12.03.2023 29.01-12.03.2023
987.00 € (3 ноќи) 1,329.00 € (3 ноќи) 1,329.00 € (7 ноќи) 1,221.00 € (7 ноќи) 987.00 € (3 ноќи)

Опис

Во цената е вклучено:

  • Наем студио/апартман за 7 ноќи
  • Koристење ски гардероба
  • Бесплатен wi-fi
  • Секојдневно одржување
  • Услуги на рецепција 


Цените се во евра по студио/апартман за 7 ноќевања.

Помал број на ноќевања, на барање.


Во цената не е вклучено:

- Такса за престој: Возрасни 120 rsd дневно; Деца од 7 до 15 год 60 rsd дневно; Деца 2 до 7 год. бесплатно

- Осигурување 50 rsd дневно по лице (деца до 2 год. не плаќаат осигурување)


Паркинг во подземна гаража 1.500 rsd дневно (опционо). Плаќање во агенција.

Локација

Цена

513.00 €

Детали

Вила Копаоник се наоѓа на надморска височина од 1710 м и во самиот центар на туристичкиот центар Копаоник. Корисниците имаат на располагање станови со големина од 28 до 62 м2, како и подземна гаража. Вилата има и прекрасни соби и апартмани со многу удобен и комплетно нов мебел. 


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро