Хотел Сребрена Лисица

Хотелот кој се наоѓа во срцето на ски-центарот на Копаоник

Копаоник
img

Соби

23-30дек 30дек - 2јан 2-8јан 8-22јан 22јан - 12фев 12-19фев 19фев - 5март 5 - 12март
342.00 € 244.00 € 482.00 € 562.00 € 383.00 € 391.00 € 383.00 € 341.00 €

23-30дек 30дек - 2јан 2-8јан 8-22јан 22јан - 12фев 12-19фев 19фев - 5март 5 - 12март
520.00 € 318.00 € 624.00 € 728.00 € 574.00 € 586.00 € 574.00 € 467.00 €

23-30дек 30дек - 2јан 2-8јан 8-22јан 22јан - 12фев 12-19фев 19фев - 5март 5 - 12март
365.00 € 210.00 € 414.00 € 483.00 € 401.00 € 409.00 € 401.00 € 365.00 €

23-30дек 30дек - 2јан 2-8јан 8-22јан 22јан - 12фев 12-19фев 19фев - 5март 5 - 12март
365.00 € 210.00 € 414.00 € 483.00 € 401.00 € 409.00 € 401.00 € 365.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, по лице, на база полупансион.


Во цената е вклучено:

  • Услуга полупансион за избраниот период и број на денови за престој 


Услови за деца:

• Деца до две години (во придружба на две возрасни особи) - гратис

• Деца 2-6 години (во придружба на две возрасни особи), плаќаат 50% од дадената цена

• Деца 6-12 години (во придружба на две возрасни особи), плаќаат 70% од дадената цена

Доплати:

• Доплата за ручек 850 rsd за возрасни. За деца до 12 години 425 rsd како опција.

• За користење на петто легло се доплаќа 60% а шестиот 40% од дневната цена по лице  

• Доплата за еднокреветна соба 70%  

• Такса за престој 120 rsd по лице од ноќ, деца 7 -15 год плаќаат такса за престој 60 rsd по лице од ноќ, деца до 7 год не плаќаат

• Цена за осигурување – 30 rsd по ден за сите гости во хотелот. 

Локација

Цена

244.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа помеѓу патеките Мало Језеро (ноќна патека) и Сунчана Долина, на 1752 мнв, со поглед на бујната смрека шума. Секој апартман има бања, удобна дневна соба која ви овозможува да се опуштите со странски и домашни ТВ канали. Има билијард со голема маса, пикадо, фудбал на маса и пинг-понг, како и соба за играње за најмалите гости. Покрај играта, играчите и гледачите можат да уживаат во пријатна музика и пијалок од барот со аперитив.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро