БИП ХОТЕЛ

Идеална локација за вашиот летен одмор во Будва

Црна Гора
img
img
img
img
img
img

Соби

01-31/05 и 01-31/10 ноќевање со појадок 51,50 еур/ полупансион 62,50 еур за лице за ноќ

01.06-15.07 и 01-30/09 ноќевање со појадок 59,50 еур/ полупансион 64 еур
за лице за ноќ

15.07-31.08 ноќевање со појадок 65 еур/ полупансион 73,50 еур за лице за ноќ

01-31.05 и 01-31.10 ноќевање со појадок 29 еур/ полупансион 33 еур за лице за ноќ

01.06-15.07 и 01-30.09 ноќевање со појадок 36,50 еур/полупансион 39 еур за лице за ноќ

15.07-31.08 ноќевање со појадок 39 еур/полупансион 43 еур за лице за ноќ

01-31.05 и 01-31.10 ноќевање со појадок 28 еур / полупансион 33 за лице за ноќ

01.06-15.07 и 01-30.09 ноќевање со појадок 35,50 еур/ полупансион 39 еур за лице за ноќ

15.07-31.08 ноќевање со појадок 39 еур/ полупансион 43еур за лице за ноќ

Опис

Цените се дадени за лице за ден. Две деца до 5 г. во двокреветна соба со 2 возрасни престојуваат бесплатно. Дете 5 до 12 г. со 2 возрасни има 50% попуст. Дете 5-12 г. во трокреветна соба со 2 возрасни има 30% попуст. Дете 2-12 г. со 1 возрасен во двокреветна соба, детето има 20% попуст. Две деца 2-12 г. и еден возрасен во двокреветна соба, 50% попуст за секое дете.

Трето лице над 12г. плаќа полна цена.

Во цената не е вклучена туристичка такса во износ од 1 еур за лица над 18 год за ден. 0,5 еур плаќаат деца 12-18 години, деца помлади од 12 г. не плаќаат

Во цената не е вклучено хотелско осигурување 0,5 еур за лице на ден (задолжително)

За престој помалку од 3 ноќи цената се зголемува за 20%.

Доплата за ручек - 5,50 еур за лице.

Локација

Budva, Crna Gora

Цена

29.00 €

Детали

Идеално место за вашиот летен одмор

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро