Hotel River Side

Хотел со 4 ѕвезди, лоциран на 1.5км од ски-стазите

Банско
img

Соби

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
66.00 € 72.00 € 102.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
82.00 € 93.00 € 134.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
92.00 € 103.00 € 144.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
97.00 € 108.00 € 149.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
108.00 € 119.00 € 160.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
114.00 € 125.00 € 166.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
92.00 € 103.00 € 144.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
87.00 € 98.00 € 139.00 €

01.12 - 21.12.2023 04.03 - 31.03.2024 НП 22.12 - 28.12.2023 02.01 - 03.03.2024 НП 29.12.2023 - 01.01.2024 НП
20.00 € 26.00 € 41.00 €

Опис

Во цената е вклучено:

1 ноќевање со појадок за лице

Бесплатно користење на внатрешен базен, зона за релаксација, арома сауна, солена сауна, парна бања,

Wi-Fi, паркинг

Детски клуб

Превоз до првата станица на гондола ски лифтот, распоред на рецепција


Mинимум престој:

Mинимум престој 3 ноќевања за период 22.12.2023 - 01.01.2024


Mаксимум сместување:

Двокреветна соба Silver - 2 возрасни

Двокреветна соба Silver - 2 возрасни + 1 дете до 2.99 г

Еднокреветна соба Silver и Gold - 1 лице

Platinum Семејна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 г. или 3 возрасни

Premium Maisonette - 2 возрасни


Доплати:

Вечера - 12 еур за возрасен и 7 еур за дете 6 - 11.99 г.

Новогодишна вечера / не е задолжителна / - 95 еур за возрасен и 50 еур за дете 6 - 11.99 г.


Попусти:

Дете до 5.99 г. во gold соба - бесплатно

Дете 6 - 11.99 г. со 1 возрасен - 30% попуст


ОТКАЖУВАЊА:

Не се наплаќа за откажувања до 30 дена пред пристигање за период:

29.12.2023 - 02.01.2024

По овој период се наплаќа 100% 


Не се наплаќа за откажување до 20 дена пред пристигање за период:

23.12.2023 - 28.12.2023 и 03.01.2024 - 04.03.2024

По овој период се наплаќа 2 ноќевања


Не се наплаќа за откажувања 15 дена пред пристигање за период:

01.12.2023 - 22.12.2023 и 05.03.2024 - 31.03.2024

По овој период се наплаќа 2 ноќевања


No show 100 % се наплаќа

Локација

Цена

66.00 €

Детали

Се наоѓа под падините на планината Пирин, со брз пристап и до скијачките патеки и до центарот на градот. Главната станица на Гондола е само 20 минути пешачење. Луксузен хотел кој ги задоволува сите ваши потреби и познат по својот внимателен персонал заедно со брилијантната кујна. Располага со голем спа центар и има 80 различни типови на соби, направени за ваша најголема удобност, погодни за долг престој, викенд одмор или службено патување.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро