Portes Beach

Хотел со 4* кој се наоѓа на почетокот на полуостровот Касандра

Грција
img

Соби

01.05 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 21.08 – 09.09 14 – 20.08
67.50 €/ 90.50 € 103.00€/129.00€ 160.00 €/ 186.00€ 182.00 €/ 208.00 €

01.05 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 21.08 – 09.09 14 – 20.08
42.00 €/ 66.00€ 61.00 €/ 87.00 € 95.00 €/ 121.00 € 108.00 € / 135.50€

01.05 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 21.08 – 09.09 14 – 20.08
46.50 €/ 69.00€ 67.00 €/ 93.50 € 106.00 €/ 131.00€ 120.00 €/ 146.00€

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база полупансион/ all inclusive.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-13 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.
ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-3 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 2 ноќевања.

Откажување од 4-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 1 ноќевање.

No show се наплатува 50%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 50%.


Локација

Цена

42.00 €

Детали

Сместен пред фантастична плажа на Халкидики, во Неа Потидеја, во расцутена градина со борови дрвја, на само 2 км од историскиот канал на Потидеја. Совршен избор за семеен одмор обезбедувајќи топло гостопримство и пријателска услуга од професионален и искусен персонал.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро