Hotel Iceberg

Нов и модерен хотел со 3 ѕвезди, во близина на гондолата

Банско
img

Соби

01.12 - 18.12.2022 13.03 - 19.03.2023 НП 23.01 - 31.01.2023 01.03 - 12.03.2023 НП 19.12 - 28.12.2022 04.01 - 22.01.2023 01.02 - 28.02.2023 НП 29.12.2022 - 03.01.2023 НП
27.00 € 30.00 € 34.50 € 45.00 €

01.12 - 18.12.2022 13.03 - 19.03.2023 НП 23.01 - 31.01.2023 01.03 - 12.03.2023 НП 19.12 - 28.12.2022 04.01 - 22.01.2023 01.02 - 28.02.2023 НП 29.12.2022 - 03.01.2023 НП
39.00 € 41.50 € 46.00 € 63.50 €

01.12 - 18.12.2022 13.03 - 19.03.2023 НП 23.01 - 31.01.2023 01.03 - 12.03.2023 НП 19.12 - 28.12.2022 04.01 - 22.01.2023 01.02 - 28.02.2023 НП 29.12.2022 - 03.01.2023 НП
29.00 € 31.50 € 35.00 € 48.50 €

01.12 - 18.12.2022 13.03 - 19.03.2023 НП 23.01 - 31.01.2023 01.03 - 12.03.2023 НП 19.12 - 28.12.2022 04.01 - 22.01.2023 01.02 - 28.02.2023 НП 29.12.2022 - 03.01.2023 НП
81.00 € 85.00 € 89.00 € 143.00 €

01.12 - 18.12.2022 13.03 - 19.03.2023 НП 23.01 - 31.01.2023 01.03 - 12.03.2023 НП 19.12 - 28.12.2022 04.01 - 22.01.2023 01.02 - 28.02.2023 НП 29.12.2022 - 03.01.2023 НП
99.00 € 103.00 € 107.00 € 172.00 €

Опис

Во цената е вклучено:

1 ноќевање со појадок за лице / освен во семејна соба или апартман /

Бесплатно користење на внатрешен базен, Џакузи, фитнес, парна бања

Ски гардероба за сопствена опрема

Shuttle bus до првата станица на Гондола ски лифтот, распоред на рецепција

Детска соба за играње

Wi-Fi во лоби, кабелски интернет


Mинимум престој - 3 ноќевања во период 29.12.2022 - 03.01.2023!


Mаксимум сместување:

Двокреветна соба - 2 лица

Еднокреветна соба - 1 лице

Двокреветна Superior соба - 2+2 лица

Семејна соба - 2 + 2 лица

Голем апартман - 4 + 2 лица


Доплати:

Новогодишна вечера / задолжително / - 82 еур за возрасен и 42 еур за дете 6 - 11.99 г. / Вклучени пијалоци, алкохолни и безалкохолни /


Попусти:

Деца до 1.99 г. - бесплатно. Baby cot - бесплатно, на барање.

Прво дете 2 - 5.99 г. со 2 возрасни во двокреветна соба - плаќа 30% од цената за возрасен

Дете 6 - 11.99 г. на дополнително легло со 2 возрасни - 50% попуст на база НП

Возрасен на дополнитено легло - 20% попуст


Екстра:

Денови во неделата:

- 5 ноќи од Недела до Четврток 1 ноќевање бесплатно на база НП. Важи за сите периоди освен за Новогодишниот период

- 6 = 7 важи за сите периоди освен 29.12.2022 - 03.01.2023


ОТКАЖУВАЊА:

Не се наплаќа за откажување 17 дена пред пристигање за период:

01.12.2022 - 18.12.2022 и 13.03.2023 - 19.03.2023

По овој период се наплаќаат 2 ноќевања


Не се наплаќа за откажување 17 дена пред пристигање за период:

23.01.2023 - 31.01.2023 и 01.03.2023 - 12.03.2023

По овој период се наплаќаат 2 ноќевања


Не се наплаќа за откажување 17 дена пред пристигање за период:

19.12.2022 - 28.12.2022 и 04.01.2023 - 22.01.2023 и 01.02.2023 - 28.02.2023

По овој период се наплаќаат 2 ноќевања


Не се наплаќа за откажување 30 дена пред пристигање за период:

29.12.2022 - 03.01.2023

По овој период се наплаќа 100%


No show 100 % се наплаќа

Локација

Цена

27.00 €

Детали

Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во близина на почетната станица на ски-лифтот и на околу 800 метри од центарот на одморалиштето. На располагање на гостите на хотелот се: простран ресторан, лоби бар, таверна, гардеробер за чување сопствена ски опрема, лифт, соба за игри, Wi-Fi, како и Спа центар со внатрешен базен, џакузи, парна бања, сауна, фитнес, салон за масажа, амам.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро