Hanioti Grand Victoria

Модерен хотел на првиот крак на Халкидики

Грција
img

Соби

25 – 31.05 / 01 – 15.10 01 – 15.06 16 – 30.06 01.07 – 25.08 26.08 – 15.09 16 – 30.09
47.00 € 60.00 € 84.00 € 123.00 € 89.00 € 84.00 €

25 – 31.05 / 01 – 15.10 01 – 15.06 16 – 30.06 01.07 – 25.08 26.08 – 15.09 16 – 30.09
39.00 € 48.00 € 55.00 € 70.00 € 58.00 € 55.00 €

25 – 31.05 / 01 – 15.10 01 – 15.06 16 – 30.06 01.07 – 25.08 26.08 – 15.09 16 – 30.09
44.00 € 53.00 € 60.00 € 76.00 € 63.00 € 60.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 - 28.02.2023 и платени 50% од сумата до 05.03.2023, за престој од 25.05.2023 до 15.10.2023.


Early Booking Offer 35%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 - 31.01.2023 и платени 50% од сумата до 05.02.2023, за престој од 25.05.2023 до 15.10.2023.


Забелешка:

HB е категоризирана како HB+ и вклучува безалкохолни пијалоци и вода за време на појадок и вечера.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

39.00 €

Детали

Модерен хотел, се наоѓа во Ханиоти на првиот крак на Халкидики. Местото е неверојатно со прекрасни, песочни плажи погодни за капење и многу зеленило, цвеќиња и борови дрвја. Собите се големи и светли за максимална удобност на семејствата. Имате можност да уживајте во вашето кафе во свежината на зелената градина и базенот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро