Hotel Palladium

Помеѓу планина покриена со зелен бор и идилични плажи, е изграден еден од најубавите хотели на Халкидики

Грција
img

Соби

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
41.00 € 47.00 € 56.50 € 70.00 € 81.00 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
47.00 € 55.00 € 65.50 € 82.00 € 93.00 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
53.50 € 58.50 € 70.50 € 87.00 € 100.50 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
53.00 € 62.00 € 74.50 € 92.00 € 106.00 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
55.50 € 66.00 € 78.50 € 98.50 € 113.00 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
65.00 € 76.00 € 91.50 € 114.00 € 124.00 €

17.05 – 31.05 / 22.09 – 06.10 01 – 14.06 15.06 – 28.06/08.09-21.09 29.06 – 12.07 / 25.08 – 07.09 13.07 – 24.08
71.00 € 82.00 € 98.50 € 120.50 € 132.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.
ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 15-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

41.00 €

Детали

Се наоѓа на полуостровот Касандра, оддалечен од извонредните песочни плажи, наградени за нивната кристално сина вода. На располагање на гостите се базен со детски дел и сончева тераса. Сите соби имаат пристап до балкон, клима уред, сеф и телевизор, а вклучуваат фрижидер и бања со туш и фен.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро