Опкружен со борови шуми на песочната плажа на заливот Макриа Лагада во Никити

Грција
img
img
img
img

Соби

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
51.00 € 70.00 € 95.00 € 109.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
32.00 € 42.00 € 53.00 € 65.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
34.00 € 45.00 € 57.00 € 70.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
114.00 € 171.00 € 208.00 € 234.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
38.00 € 50.00 € 64.00 € 83.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
141.00 € 199.00 € 236.00 € 270.00 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
44.00 € 63.00 € 78.00 € 99.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Доплата за полупансион за возрасен 15 еур, за дете (2-12 г.) доплата 7,5 еур.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 22.09.2022 - 31.01.2023 и платени 30% од сумата до 05.02.2023, за престој од 12.05.2023 до 09.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 - 31.03.2023 и платени 30% од сумата до 05.04.2023, за престој од 12.05.2023 до 09.10.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.04.2023 - 30.04.2023 и платени 30% од сумата до 05.05.2023, за престој од 12.05.2023 до 09.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-5 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 2 ноќевања.

Откажување од 6-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 1 ноќевање.

No show се наплатуваат 2 ноќевања.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

32.00 €

Детали

Хотел со 3*, опкружен со борови шуми на песочната плажа на заливот Макрија Лагада во Никити, хотелот Порфи располага со базен и тениско игралиште. Тој нуди појадок во својата светла трпезарија со поглед на Егејското Море.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро