Flegra Palace

Опкружена со раскошен живописен пејзаж која се наоѓа на неколку метри од морето

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
55.00 € 75.00 € 107.00 € 125.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
42.00 € 53.00 € 70.00 € 89.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
39.00 € 49.00 € 65.00 € 85.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
35.00 € 46.00 € 59.00 € 79.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
49.00 € 67.00 € 84.00 € 102.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
68.00 € 80.00 € 120.00 € 153.00 €

28.04 – 25.05 / 06 – 15.10 26.05 – 15.06 / 15.09 – 05.10 16.06 – 13.07 / 25.08 – 14.09 14.07 – 24.08
45.00 € 61.00 € 75.00 € 94.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Доплата за полупансион за возрасен 24 еур, за дете (2-12 г.) доплата 12 еур.

*Трето и четврто лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 90% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

35.00 €

Детали

Хотел со 4 ѕвезди кој се наоѓа во близина на селото Пефкохори, едно од најкосмополитските места во Касандра, на само 150 метри од плажата. Ќе најдете висококвалитетна услуга и декор. Гостите можат да се забавуваат во двата надворешни базени за возрасни и деца, одбојка на плажа, пинг-понг, игротека, игралиште за деца, а можат да уживаат и во оброците во луксузните и модерни ресторани што ги нуди хотелот.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро